راهکار های RFIDروی خط تکنولوژی

RFID در فروشگاه پوشاک و لباس

استفاده از RFID در فروشگاه پوشاک و لباس

مصرف کنندگان از راحتی خرید آنلاین لذت می‌برند، اما مواردی وجود دارد که نشان میدهد خرید حضوری در فروشگاه برای مردم مطلوب‌تر است.
برای بسیاری از مردم، خریدن لباس به صورت آنلاین می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد چراکه توجه به تغییرات اندازه در بین برندهای مختلف بسیار مهم است و باعث میشود که خریداران با مشکل در انتخاب خود مواجه شوند.
بسیاری از این مشتریان از تجربه این روزها که خرید در فروشگاه‌های خرده‌فروشی دارای تکنولوژی RFID  از لحاظ راحتی و سرعت بسیار شبیه به خرید آنلاین است، به طور خوشایندی شگفت‌زده شده اند.

سهم خرده فروشان پوشاک استفاده کننده از RFID در دنیا طی دو سال گذشته دو برابر شده‌است و این باعث شده است که خرید مشتریان این فروشگاه ها بسیار راحت تر از قبل صورت پذیرد.

مزایای استفاده از RFID در فروشگاه لباس و پوشاک

  • کاهش عدم تطابق محصولات ارسالی به مشتریان
  • افزایش سرعت فرآیند خرید 
  • پیدا کرن آسان و سریع محصول مورد نظر مشتری در انبار محصولات توسط فروشنده
  • آگاهی از موجودی لحظه ای هر محصول بوسیله رهگیری آنی در فروشگاه و ثبت سفارش جدید به منظور جبران کمبود موجودی 

تسهیل ردیابی موجودی با استفاده از RFID در فروشگاه پوشاک و لباس

تگ های RFID در برچسب‌ها بر روی پوشاک قرار داده می‌شوند. زمانی که یک مشتری به یک لباس در یک سایز خاص نیاز دارد اما نمی‌تواند آن را در قفسه پیدا کند، فروشندگان مراکز فروش فوراً می‌توانند به او بگویند که آیا این کالا در فروشگاه وجود دارد یا خیر؛ حتی اگر در یک انبار و در میان انبوهی از کالا قرار داشته باشد.

این منافع به اینجا ختم نمی‌شود؛ برچسب‌های RFID همچنین می‌توانند به خرده فروشان کمک کنند تا متوجه شوند چرا برخی از محصولات به فروش نمیرسند.به عنوان مثال، اگر آن‌ها متوجه شوند که یک لباس چندین بار به اتاق تعویض لباس آورده می‌شود اما اغلب خریداری نمی‌شود، میتوانند علت این مشکل را بیابند. چنین اطلاعاتی می‌توانند به خرده فروشان کمک کنند تا پیشنهادات خود را تنظیم کرده و اطمینان حاصل کنند که فضای با ارزش فروشگاه تنها صرف آن چیزهایی شود که در افزایش سود شرکت تاثیر به سزایی خواهند داشت.

اگر دارای فروشگاه های لباس و پوشاک هستید و می خواهید بهره وری را در تمامی فروشگاه های خود افزایش دهید، می توانید از  فناوری  RFID  استفاده کنید.
شرکت تدبیر داده آویژه آماده است تا با ارائه راهکارهای تخصصی مبتنی بر RFID در فروشگاه های لباس و پوشاک، سهم بزرگی در افزایش بهره وری این فروشگاه ها داشته باشد.
این شرکت بوسیله همراهی با RFIDKALA، قادر است تمامی تجهیزات مورد نیاز برای پیاده سازی این راهکارها را تامین نماید.

تلفن تماس:
۰۲۱-۶۶۴۰۹۰۳۷
۰۲۱-۶۶۹۷۹۶۶۰

همچنین میتوانید اخبار شرکت تدبیر داده آویژه را در شبکه اجتماعی linkedin دنبال نمایید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *