برندهای RFID

معرفی شرکت Impinj

پیشتاز فناوری RAIN RFID

اگر برای شما پیش آمده باشد که از خرده فروشی های بزرگی مانند مایسیس Macy’s و زارا Zara خرید کرده باشید٬ در مسابقه دو ماراتون مانند ماراتون نیویورک شرکت کرده باشید٬ از دستگاه های فروش نوشابه Coca-Cola نوشیدنی خریده باشید و یا در فرودگاه های بین المللی بار خود را تحویل داده باشید٬ احتمالا با شرکت Impinj تعامل داشته اید. پلتفرم های این شرکت هر روزه میلیون ها مورد مختلف را به هم متصل می کنند و اطلاعات هر مورد منحصر به فرد به دست کاربران می رسانند.

آشنایی با شرکت Impinj

شرکت Impinj تولید کننده تجهیزات RFID و نرم افزار های مرتبط با آن می باشد. این کمپانی در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد. دفتر اصلی این شرکت در شهر سیاتل ایالت واشنگتن آمریکا (Seattle, Washington) واقع شده است. در ابتدا این شرکت بر پایه یک تحقیق انجام شده در موسسه فناوری کالیفرنیا (California Institute of Technology) شروع به فعالیت کرد. امروزه شرکت Impinj به تولید چیپست ها و تگ های RFID٬ ریدر های RFID٬ آنتن های RFID و تولید نرم افزار هایی که وظیفه آن ها خواندن تگ ها٬ انکد کردن encoding آن ها و هم چنین جمع آوری اطلاعات سیستم های RFID است٬ می باشد.

هوشمندی اشیا برای اینترنت اشیا

شرکت Impinj یکی از ارائه دهنده های پیشگام در RAIN RFID می باشد. این پلتفرم شامل هر دو بخش نرم افزار و سخت افزار می شود و تمامی این وسایل را به صورت بیسیم با استفاده از اینترنت به هم متصل می کند. و با این کار زندگی دیجیتال را به دنیای فیزیکی متصل می کند. این پلتفرم با ویژگی های خود٬ به افزایش فروش و کارایی و بهبود تجربه کاربری را به همراه می آورد.

به عبارت ساده تر٬ RAIN به سیستم هایی گفته می شود که UHF RFID و Cloud را با هم دارا می باشند. با استفاده از قدرت جمع آوری اطلاعات UHF RFID و ترکیب آن با قدرت Cloud می توانیم به اطلاعات زیادی از طریق اینترنت دسترسی داشته باشیم.

ما معتقد هستیم با گسترش این تکنولوژی (RFID) در تمامی حوزه ها از جمله پوشاک٬ تجهیزات پزشکی٬ بار مسافرانو قطعات خودرو می توانیم به شرایط زندگی مردم را بهبود ببخشیم. کریس دیوریو٬ بنیان گذار و مدیر عامل شرکت Impinj

 

سهام شرکت Impinj

هر سهم شرکت Impinj در حال حاضر ( ۱۸ آگوست ۲۰۱۸ )‌ در حدود ۱۹ دلار آمریکا ارزش دارد. این شرکت بیش از ۲۵۰ هزار سهم از سهام خود را در بازار بورس به فروش رسانده است.

اصول شرکت Impinj

به گفته خود شرکت Impinj این شرکت ۴ اصل زیر را همیشه سر لوحه کار های خود قرار داده و می دهد:

  • عزیز دانستن ارزش ها
  • در نظر داشتن رفتار درست
  • داشتن روحیه قهرمانی
  • رهبری در سطح مورد انتظار

 

خرید محصولات Impinj در ایران

شما می توانید برای خرید محصولات شرکت Impinj در ایران به بخش محصولات Impinj در وبسایت RFIDkala مراجعه کنید.

هم چنین برای آشنایی با دیگر برند های RFID می توانید به قسمت برند های RFID مجله RFID مراجعه کنید.

 

وبسایت شرکت : www.impinj.com

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *