برندهای RFIDروی خط تکنولوژی

معرفی شرکت Omni-ID

مخترع تگ های قابل استفاده بر روی فلزات

شرکت Omni-ID کار خود را به عنوان یک تیم تحقیق و توسعه در کنار شرکت QinetiQ که در حوزه تکنولوژی های امنیتی و دفاعی فعال است، در دهه 90 میلادی شروع کرد. این تیم وظیفه پیشبرد مرز های تکنولوژی RFID را بر عهده داشت. این تحقیقات منجر به پیشرفت های پیشگامانه ای در زمینه تگ های UHF غیر فعال (UHF Passive RFID Tags) شد. تگ های UHF دقتی نزدیک به عالی را در شرایط محیطی سخت، حتی در حضور فلزات و مایعات، به نمایش می گذارند. این پیشرفت ها، تغییراتی اساسی در نگرش ها نسبت تگ های RFID ایجاد کرد و راه را برای استفاده عملی و کاربردی از تکنولوژی RFID باز کرد. در ادامه شرکت Omni-ID راه خود را به عنوان شرکتی مستقل ادامه داد.

این شرکت به عنوان یکی از پیشبرنده های استاندارد های صنعتی RFID، مخترع اصلی و دارنده حق ثبت اختراع تگ های غیر فعال قابل استفاده بر روی فلزات (on-metal passive RFID tag) است. در سال 2012، این شرکت تکنولوژی ProVIEW، اولین سیستم برچسب زنی بصری جهان را به منظور جایگزینی با روش های مبتنی بر کاغذ ارائه کرد.

در حال حاضر، شرکت Omni-ID فعالیت خود را به طور  چشمگیری گسترش داده است تا علاوه بر برجسته ترین توسعه دهنده و تامین کننده جهانی تگ های فعال و غیر فعال RFID، در حوزه طراحی و اجرا سلوشن های RFID برای حدود 500 کمپانی در سراسر جهان فعالیت داشته باشد.

دفتر اصلی شرکت Omni-ID در روچستر نیویورک (Rochester, New York) قرار دارد. مرکز تحقیق و توسعه این شرکت نیز در فارنهام انگلستان (Farnham, United Kingdom) واقع شده است. این شرکت در آمریکا، آلمان، چین و هند دفاتر فروش دارد و کارخانه تولیدی آن نیز در چینگ دائو چین (Qingdao, China) است.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *