برندهای RFIDروی خط تکنولوژی

معرفی شرکت CHAINWAY

شرکت chainway

شرکت چینی Chainway، به عنوان یکی از پیشرو های صنعت IoT (اینترنت اشیا)، یکی از تامین کننده های حرفه ای محصولات و راهکار های RFID و بارکد می باشد. این شرکت در سال ۲۰۰۵ تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در شهر شنژن (Shenzhen) چین واقع شده است. شرکت Chainway به عنوان یکی از شرکت های دارای تکنولوژی بالا در حوزه کامپیوتر های موبایلی RFID، برای دفعات متعدد موفق به دریافت عنوان بهترین تولید کننده و تامین کننده ریدر های RFID شده است.

این شرکت دارای هزاران مشتری در بیش از ۱۰۰ کشور جهان می باشد. محصولات Chainway در حوزه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از انباری داری و حمل و نقل گرفته تا مرابقت های بهداشتی و کنترل احشام از محصولات و خدمات این شرکت استفاده می کنند. هدف اصلی این شرکت، ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود است.

یکی از مواردی که محصولات این شرکت را از دیگر محصولات متمایز می کند، کارایی و مقاومت بالا آن ها می باشد که این محصولات را تقریبا برای هر کار و سناریویی مناسب می کند.

این شرکت در حال حاضر، به تولید سه گروه کالایی مشغول است:
  1. کامپیوتر های دستی (Handheld) اندرویدی و ویندوزی با استاندارد های مقاومتی صنعتی
  2. کامپیوتر های مخصوص وسایل نقلیه
  3. ماژول های UHF RFID

Handheld های این شرکت با دارا بودن بارکد اسکنر های یک بعدی و دو بعدی (QR code)، قابلیت خواندن از و نوشتن روی تگ های RFID بر روی تمامی  پهنا باند ها، سیستم های بیومتریک ( تشخیص اثر انگشت و عنبیه چشم )، NFC، GPS، ماژول ارتباطی مادون سرخ (InfraRed) و توانایی استفاده از انواع روش های ارتباط بی سیم (wifi، Bluetooth، شبکه های ۳G و ۴G LTE) و طراحی های ظریف به نسبت مدل های مشابه، از کامل ترین های بازار به حساب می آیند.

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، شرکت Chainway علاوه بر تولید محصولات، در حوزه ارائه راهکار های RFID نیز فعالیت دارد. اگر بخواهیم به طور اجمالی نگاهی به برخی از مهم ترین و جالب ترین این راهکار ها بیندازیم، مواردی مانند استفاده از RFID برای بررسی در لحظه عملیات جابجایی واحد های خونی، کنترل حیوانات برای خانواده سلطنتی تایلند، کنترل مکانیزه کنتور های برق در ویتنام و کنتور های گاز در صربستان، اعتبار سنجی بلیط های مسابقه خوانندگی Eurovision 2013 و کنترل هزینه پارکینگ خودرو های دولتی شهر شانگهای چین را بیان کنیم.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *