برندهای RFIDروی خط تکنولوژی

معرفی شرکت مارکتریس Marktrace

برند مطرح چین در حوزه RFID فرکانس UHF

معرفی شرکت مارکتریس

شرکت Shenzhen Marktrace Co., Ltd. که به اختصار Marktrace ( مارکتریس ) نامیده می شود، در سپتامبر 2004 شروع به کار کرد. این شرکت چینی به طور تخصصی به توسعه، تولید و فروش تجهیزات RFID می پردازد. به گفته خود Marktrace ( مارکتریس )  ، این شرکت تا امروز  سه هدف نوآوری در فناوری، مشتری مداری و کیفیت عالی محصولات را فلسفه کار خود قرار داده است.

شرکت مارکتریس با تشکیل یک تیم تحقیق و توسعه قوی، خود را در دایره پیشرفته ترین تکنولوژی های RFID نگه داشته است. هم چنین این شرکت از تجربیات بالایی در محیط های صنعتی بهره مند است. این شرکت توانسته با یکپارچه سازی یافته های فنی موسسات تحقیق و توسعه جهانی، به دستآورد های برجسته ای در حوضه RFID و اینترنت اشیا IOT دست پیدا کند.

به طور اختصاصی، تجهیزات UHF (برد بلند) این شرکت در سطوح بین المللی شناخته شده است. شرکت مارکتریس در طول دوره فعالیت خود تلاش کرده است که به دو اصل صداقت و منفعت متقابل وفادار باشد و این باعث شده تا تمجید گسترده ای از طرف مشتریانش از سرتاسر جهان دریافت کند.

Marktrace تا امروز بیش از 40 پنتت ملی ثبت کرده است و توانسته عناوین مختلقی بدست بیاورد.  تمام محصولات تولید شده توسط این شرکت توانسته اند استاندارد های جهانی مختلفی از جمله استاندارد CE، استاندارد FCC و RoHS را دریافت کنند.

شرکت مارکتریس در بازار ایران و مزیت رقابتی آن

ریدر های برد بلند (UHF) و آنتن های برد بلند (UHF) جز محصولات پرطرفدار این کمپانی در ایران است. یکی از مزیت های قابل رقابت این برند در ایران حضور ریدر و آنتن امبد یا همان ریدر Intergrated  در بین محصولاتش است.

ریدر و آنتن امبد یا همان ریدر Intergrated  محصولیست که با در کنار هم قرار دادن ریدر و آنتن، تبدیل به یک محصول واحد شده است. این اتفاق از مشکلاتی چون متناسب بودن ریدر و آنتن با هم و یا مشکلات ناشی از اتصال این دو دستگاه به یکدیگر جلوگیری می کند.

ریدر و آنتن امبد شرکت Marktrace ( مارکتریس ) با نام های MR6021E و MR6011E معرفی شده است. تفاوت این دو دستگاه خطی بودن و دایره ای بودن انتشار امواج آنتن است که ریدر MR6021E دارای انتشار دایره ای و ریدر MR6011E دارای انتشار خطی می باشد.

دو دستگاه نامبرده با قیمت مناسب آنها، مزیت رقابتی برتر برند Marktrace (مارکتریس) در ایران شده است که واردات بالای این دو کالا به ایران نشان دهنده محبوبیت این کمپانی می باشد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *