برندهای RFIDروی خط تکنولوژی

معرفی شرکت PAX (پکس)

شرکت Pax Technology ltd پیشرو در تولید سخت افزار های امن پرداخت الکترونیکی و پوز ها

در این قسمت می خواهیم به معرفی شرکت PAX یا به طور کامل Pax Technology ltd که یکی از شرکت های پیشرو و از تامین کننده های بین المللی و اصلی حوزه سخت افزار های امن پرداخت الکترونیکی و سرویس های نرم افزاری تراکنش های مالی می باشد، بپردازیم.

معرفی شرکت PAX

شرکت PAX در سال 2000 تاسیس شده است. دفتر اصلی این شرکت در شهر شنژن Shenzhen چین واقع است. این شرکت در سال 2010 بخشی از سهام خود را در قالب اوراق بهادار در بازار بورس هنگ کنگ به فروش رساند. این شرکت در حال حاضر بیش از 1000 کارمند دارد و در حدود 52 درصد از کارکنان آن در بخش تحقیق و توسعه شرکت مشغول به کار هستند.

شرکت PAX سالیانه 5 درصد از درآمد خود را صرف واحد R&D خود می کند. این مسئله نشان از اهمیت این شرکت نسبت به توسعه تولیدات خود دارد. پکس به طور متوسط به ترتیت 15، 20 و 24 میلیون دلار را در سال های 2014 تا 2016 برای تحقیق و توسعه هزینه کرده است. امروزه شرکت PAX یکی از 3 شرکت برتر تامین کننده ترمینال های پرداخت جهانی می باشد.

هدف شرکت PAX

نقطه تمرکز این شرکت به طور انحصاری، بهبود و توسعه و ایمن سازی هر چه بیشتر ترمینال های پرداختی و تراکنش های مالی می باشد. از طرفی، کیفیت اصلی ترین اولویت این شرکت می باشد. این شرکت معتقد است که مراحل تست و بررسی فنی و کیفی محصولاتش از هر شرکت دیگه ای کامل تر و دقیق تر است. کارخانه های این شرکت توسط شرکت های تولید قطعات الکترونیکی ژاپنی اداره می شوند.

PX7-Tehran-Metro
PX7-Tehran-Metro

شرکت PAX، بازار ایران و مترو تهران

اگر در ایستگاه های مترو تهران اقدام به شارژ کارت بلیط خود توسط دستگاه های خودکار کرده باشید، احتمالا این کار را توسط دستگاه PX7 شرکت پکس انجام داده اید و این خود نشان از گستردگی محصولات این شرکت در بازار های جهانی از جمله ایران است. علاوه بر آن اگر به دستگاه های پوز دقت بیشتری داشته باشید، قطعا می بینید که اکثر آن ها از محصولات شرکت PAX می باشند. به گفته خود PAX در حال حاضر بیش از 10 میلیون پوز PAX در سرتاسر جهان در حال فعالیت هستند.

android-pay-pax
android-pay-pax

شرکت PAX و اندروید (ANDROID)

شاید این نکته برای مشتاقان تکنولوژی مخصوصا طرفداران اندروید جالب باشد که سیستم ANDROID PAY گوگل بر پایه ترمینال های امنیتی مالی شرکت PAX کار می کنند. هم چنین با یک جستجو ساده می توانید در محصولات این شرکت دستگاه هایی بر پایه اندروید پیدا کنید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *