برندهای RFIDروی خط تکنولوژی

معرفی شرکت Radiant Sensors

تولید کننده تجهیزات و سنسورهای IOT مشهور آمریکایی

شرکت Radiant Sensors به طراحی، توسعه و ساخت تجهیزات فعال و غیر فعال RFID می پردازد. علاوه بر آن، این شرکت برای تولید تجهیزات و سنسور های اینترنت اشیا (IoT – Internet of Things) خود مشهور بوده و یکی از بازیکنان اصلی بازار جهانی RFID در حوزه UHF و Active RFID (فرکانس 2.45 GHz) می باشد. تجهیزات این شرکت، کارکرد خود را در عرصه عمل اثبات کرده اند و سال هاست که در جای جای جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت Radiant Sensors، به تولید طیف گسترده ای از سنسور ها، آنتن های UHF، ریدر های ثابت UHF، آنتن های بی سیم Active، ریدر های Active با قابلیت مصرف فوق العاده کم انرژی و طول عمر باتری بالا مشغول است. از این رو تجهیزات این شرکت می توانند بسیاری از فعالیت ها را پوشش دهند.

پیشرفت های اخیر این شرکت در RFID و تکنولوژی های اینترنت اشیا (IoT) به همراه توانایی های ارتباطات بی سیم آن، انقلابی در روش های شناسایی اشیا ایجاد کرده است که قبل از این ممکن نبود. Radiant Sensors این پیشرفت و این سطح از تجربه و تخصص را مدیون نتایج حاصله از تلاش های تیم مهندسان خود است که با مشارکت با دانشگاه های تخصصی و آزمایشگاه های تحقیقاتی بدست آمده است.

علاوه بر فعالیت های تحقیقی خود، Radiant Sensors مشارکت تنگاتنگی با دیگر شرکت های RFID و مشتریان خود دارد تا بتواند هر چه بیشتر مرز های نوآوری را جابجا کند.

هم چنین این شرکت تصمیمانه و مشتاغانه از مجموعه ها دعوت می کند تا برای پیشبرد تکنولوژی RFID نتایج تحقیقات و پروژه های خود را با آن ها در میان بگذارند تا Radiant Sensors بتواند تکنولوژی خود را در راه های جدیدی نیز به کار ببرد.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *