نمایشگاه های RFID

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران IOTEX 2018

سومین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران

این نمایشگاه در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو توسط فروم تخصصی «اینترنت اشیا ایران» برگزار شد.

امروزه بحث اینترنت اشیا یا IOT در دنیای فناوری بسیار داغ است. اینترنت اشیا به فناوری گفته می شود که در آن تمام موجودات و اشیا با استفاده شبکه های ارتباطی اقدام به ارسال و دریافت اطلاعات و داده ها می کنند و بدین روش با یکدیگر در ارتباط هستند.

با توجه به چشم انداز پیش رو این تکنولوژی نوظهور و فرصت های سرمایه گذاری موجود در این حوضه در ایران٬ فروم تخصصی «اینترنت اشیا ایران» با همکاری شرکت پارسان اقدام به برگزاری سومین دوره کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا ایران IOTEX 2018 به منظور بررسی آخرین تحولات این حوزه نمود. در این نمایشگاه شرکت طیف نیز به عنوان دبیرخانه کنفرانس فعالیت داشت.

این کنفرانس و نمایشگاه در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار شد.

به گفته محمد ثروتی٬ رئیس هیئت مدیره شرکت پارسان و مدیر بخش نمایشگاهی IOTEX 2018 این نمایشگاه پنج هدف کلی هوشمندسازی خدمات شهری٬ حمل و نقل٬ انرژی٬ خدمات مالی و خانه هوشمند بر پایه فناوری اینترنت اشیا را دنبال می کرده است.

علاوه بر خود نمایشگاه٬ فروم تخصصی «اینترنت اشیا ایران» بخشی از نمایشگاه را به برگزاری دو کارگاه تخصصی اختصاص داده بود. اولین کارگاه با موضوع Block chain و تاثیر آن بر مدل های کسب و کار و دیگر با موضوع Big Data و تاثیر آن بر مدل های کسب و کار طی دو روز در زمان نمایشگاه برگزار شد. این دو کارگاه با توجه به اهمیت و جذابیت این دو موضوع و تعامل آن با IOT در این نمایشگاه گنجانده شده بود.

شرکت تدبیر داده آویژه ارائه دهنده راهکارهای تخصصی مبتنی بر RFID 
تلفن تماس: 
۰۲۱-۶۶۴۰۹۰۳۷ 
۰۲۱-۶۶۹۷۹۶۶۰

همچنین میتوانید اخبار شرکت تدبیر داده آویژه را در شبکه اجتماعی linkedin دنبال نمایید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *